SPORTOWY TALENT I GRUPA PRO:

zapisy poza systemem. Informacje o dostepności miejsc pod numerem 733 236 238.

Uwaga!

W dniach 2-3 września 2019 prosimy o zapis wyłącznie tych dzieci, które uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez klub w 2 semestrze roku szkolnego 2018/2019 ( osoby, które zrezygnowały w trakcie 2 semestru nie spełniają tego wymogu). Zapis nowych uczestników zajęć możliwy będzie od 4 września. Dokonanie zapisu przed 4 września skutkować będzie skreśleniem z listy, po jej weryfikacji.

SPORTOWY TALENT I GRUPA PRO:

zapisy poza systemem. Informacje o dostepności miejsc pod numerem 733 236 238.

Listy rezerwowe zostaną uruchomione po zakończeniu zapisów, za kilku dni.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

NAJMŁODSI 1

Najmłodsi 1 NAJMŁODSI 1 (4-5 LAT): Grupa nauczana od podstaw. Celem zajęć jest oswojenie dzieci z wodą, nauka elementarnych umiejętności pływackich. Grupa polecana dla dzieci 4-letnich, ale także dla 5- letnich, u których przewidujemy dłuższy proces oswajania się z wodą z uwagi na takie cechy jak np.: lęk przed wodą, lęk przed nowymi zadaniami, nieśmiałość; jak również dla dzieci słabszych fizycznie. Podczas zajęć dzieci znajdują się pod opieką dwóch prowadzących.

NAJMŁODSI 2

NAJMŁODSI 2 (5-6 LAT): Grupa nauczana od podstaw. Celem zajęć jest oswojenie dzieci z wodą, nauka elementarnych umiejętności pływackich. Grupa polecana dla dzieci 5- letnich (odważnych, dobrze współpracujących w grupie, silnych fizycznie) oraz 6- letnich. Podczas zajęć dzieci znajdują się pod opieką dwóch prowadzących.

NAJMŁODSI 3

NAJMŁODSI 3 (5-6 LAT): Grupa dedykowana dzieciom oswojonym z wodą, potrafiącym swobodnie pływać z przyborami typu deska i pokonywać krótkie odcinki na brzuchu i grzbiecie (minimum pół długości basenu) bez żadnych pomocy. Uwaga! Umiejętność nurkowania nie jest wyznacznikiem spełnienia kryteriów kwalifikacji do tej grupy. Podczas zajęć dzieci znajdują się pod opieką dwóch prowadzących.

PODSTAWOWA

GRUPA PODSTAWOWA: Nauka pływania od podstaw dla dzieci od 7-10 roku życia. Grupa prowadzona stale przez jednego lub dwóch prowadzących (do decyzji organizatora zależna od wielkości i umiejętności grupy).

PODSTAWOWA PLUS

GRUPA PODSTAWOWA+: Nauka pływania dla dzieci w wieku 7 lat i starszych, które opanowały podstawowe umiejętności pływackie i potrafią pokonać bez pomocy na brzuchu i grzbiecie minimum jedną długość basenu ciągiem.

ŚREDNIOZAAWANSOWANA KL 2-4

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA: Doskonalenie pływania dla dzieci w wieku szkolnym, które potrafią już pływać grzbietem i kraulem. Prowadzimy grupy średniozaawansowane dla klas 2-4 oraz 4-6. W grupie średniozaawansowanej 4-6 – wymagane są już także podstawy stylu klasycznego.

ŚREDNIOZAAWANSOWANA KL 4-6

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA: Doskonalenie pływania dla dzieci w wieku szkolnym, które potrafią już pływać grzbietem i kraulem. Prowadzimy grupy średniozaawansowane dla klas 2-4 oraz 4-6. W grupie średniozaawansowanej 4-6 – wymagane są już także podstawy stylu klasycznego.

NASTOLATKI OD PODSTAW

NASTOLATKI OD PODSTAW: Nauka pływania od podstaw dla dzieci od 11 roku życia wzwyż. Grupa prowadzona stale przez min. jednego prowadzącego.

NASTOLATKI KONTYNUACJA

NASTOLATKI KONTYNUACJA: Zajęcia dla nastolatków- od 11 roku życia wzwyż, którzy posiadają elementarne umiejętności pływackie (pływanie grzbietem, podstawy kraula).

MŁODZIEŻOWA

GRUPA MŁODZIEŻOWA: Doskonalenie pływania dla nastolatków od 11 roku życia wzwyż, poruszających się swobodnie grzbietem, kraulem i stylem klasycznym.

MŁODZIEŻOWA ZAAWANSOWANA

GRUPA MŁODZIEŻOWA ZAAWANSOWANA: Doskonalenie pływania dla nastolatków od 14 roku życia wzwyż, poruszających się swobodnie grzbietem, kraulem, stylem klasycznym, mile widziane przynajmniej podstawy delfina; zdolnych do intensywnego wysiłku fizycznego.

SPORTOWY TALENT

SPORTOWY TALENT- grupa sportowa prowadzona w wymiarze 2x tyg. po 1,5 godz. Zapraszamy do niej dzieci z klas 1-4 SP, potrafiące pływać. Z uwagi na warunki programu m.st.Warszawy w ramach którego grupa jest prowadzona i dotowana, przyjmujemy do niej wyłącznie dzieci ze szkół warszawskich, spoza klas sportowych (pływackich). Program ma na celu zachęcenie dzieci do uprawiania pływania, włączania się do klas sportowych.

SEKCJA PRO

SEKCJA PRO- grupa dla dzieci od klasy 5-ej wzwyż, potrafiących pływać. Zajęcia prowadzone są w wymiarze 3x1,5 h tygodniowo. Oferta dla dzieci ze szkół warszawskich, nie będących uczniami klas sportowych (pływackich). Program dotowany przez m.st.Warszawa.